Onitaş Lojistik & Taşımacılık

Uluslararası lojistik ve taşımacılık hizmetlerinde lider...

Onitaş Lojistik, uluslararası karayolu-denizyolu taşımacılığı ve dağıtım hizmetlerini çağdaş anlayışla tüm dünya ülkelerine profesyonelce sunan kurumsal bir taşımacılık firmasıdır.

Onitaş Lojistik

Onitaş Lojistik, 13 Mayıs 1983 tarihinde Mahmut Nuri Gündoğdu tarafından kurulmuş olup, 30 yıldır karayolu veya denizyolu aracılığıyla tüm dünyaya uluslararası fuar ve proje taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Onitaş Lojistik kurulduğu günden bugüne kadar; dünyada 99 ülkede düzenlenen ve milli düzeydeki iştirakleri organize eden T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi (İGEME) ve T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı'na bağlı ihracatçı birlikler ile Türkiye Odalar Borsalar Birliği ve İstanbul Ticaret Odası gibi kurumların düzenlemiş olduğu 340 adet milli katılımın nakliye ve lojistik organizasyonunu gerçekleştirmiştir. Ayrıca, ülkemizin önde gelen kuruluşlarından Tüyap, Şişe Cam Grubu, Fıratpen ve Forum Fuarcılık gibi kuruluşların da milli ve bireysel katılımlarına lojistik destek vermiş olup, tüm dünyada sektörel manada düzenlenen en önemli fuarlara bireysel katılımı gerçekleştiren ve 99 ülkede düzenlenen 1550 ayrı bireysel katılımın da lojistik programını yönetmiştir.

30. yılında misyonuna sağlıklı ve organik meyve sebze yetiştiriciliğini de ekleyen Onitaş Lojistik, uluslararası platformda meyve-sebze lojistiği alanında büyük aşamalar kaydederek, sektörün öncü firmalarından birisi olmayı başarmıştır.

Onitaş Lojistik olarak; işimizde garantili çalışmak, titizlik ve takip en önemli amacımız olup, yüksek deneyim ve tecrübeleri ile çalışanlarımız verilen hizmetleri bilinçli olarak sonuçlandırmaktadır.

Onitaş Lojistik, birçok ülkeye ihracat, ithalat, transit, komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Uluslararası forwarding sektöründe faaliyetlerini başarı ile sürdürmekte ve sürekli gelişime açık yapısı ile kısa sürede göz ardı edilemez aşamalar kaydetmektedir.

Onitaş Lojistik, taşımacılık ve proje hizmetlerinin yanısıra, Türkiye'den tüm ülkelere ve tüm ülkelerden Türkiye'ye fuar, sergi, tanıtım, stand, sempozyum, kongre, festival, spor yarışmaları, müzikovizyon vb. faaliyetler için taşıma, gümrükleme ve handling hizmetleri de vermektedir.

Uluslararası Freight Forwarder olmanın gereklerini ve koşullarını aynı zamanda kendi alanında öncü ve örnek olmayı hedefleri arasında tutan Onitaş Lojistik, taşımacılık ve lojistik faaliyetlerinde ürün ve malzemelerin doğru yerde, doğru zamanda, doğru miktarda, en yüksek kalitede, en güvenli biçimde, en uygun maliyetlerle bulundurulmasını sağlamakla yükümlü olduğunun bilincindedir.

Ürettiğinde iddialı olan ve markalaşmayı hedefleyen önemli kuruluşları özelliklerine uygun ihtisas fuarlarına taşımayı, tüm fuarlarda lojistik danışmanlık hizmetini vermeyi ve ihracatı geliştirecek her konuya destek olmayı kendine görev sayan Onitaş Lojistik, 30 yılda edindiği tecrübe ve eğitilmiş ecrübeli kadrosuyle hizmetlerine devam etmektedir.