Hizmetlerimiz

Kurumsal ve sosyal sorumluluk hizmetlerimiz...

Onitaş Lojistik, uluslararası karayolu-denizyolu taşımacılığı ve dağıtım hizmetlerini çağdaş anlayışla tüm dünya ülkelerine profesyonelce sunan kurumsal bir taşımacılık firması olmasının yanı sıra; eğitim, sivil toplum kuruluşları, öğrenci bursları vb. sosyal sorumluluk projeleriyle ülkemizin gelişime de katkıda bulunmaktadır.

Lojistik & Taşımacılık

Onitaş Lojistik isimli firmamızla, 30 yıldır uluslararası düzeyde tüm dünyaya karayolu ve denizyolu aracılığıyla ithalat, ihracat, transit, komple, parsiyel, proje ve fuar taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Soğuk Hava Deposu

1500 ton kapasiteli soğuk hava depomuzla Amanos Fruits markası ile ürettiğimiz ürünler ve çevre çiftçilerimizin ürettiği ürünler için dünya standartlarında soğuk hava deposu hizmetini vermekteyiz.

Meyve Yetiştiriciliği

70 dekarlık alanda kurulu meyve bahçelerimiz ile Muz, Çilek, Böğürtlen, Nektarin gibi meyveleri iyi tarım uygulamaları ile organik olarak yetiştirmekte; yetiştirdiğimiz ürünleri Amanos markasıyla yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına sunmaktayız.

Klasik & Modern Seracılık

Amanos Fruits adı altında toplam 25 bin m²'lik alana inşa etmiş olduğumuz klasik ve modern seralarımızda Muz, Çilek, Domates gibi meyve ve sebzeleri iyi tarım uygulamaları ve organik tarım uygulamaları kapsamında üretmekteyiz.

Paketleme & Depolama

1250 m² kapalı alanda 1500 ton kapasiteli depomuzla Amanos Fruits markalı ürünlerimiz ve çevre çiftçilerimizin ürünleri için dünya standartlarında tam hijyenik paketleme ve depolama hizmetini vermekteyiz.

Eğitim Hizmetleri

Tesis etmiş olduğumuz eğitim merkezi ile çiftçi, öğrenci ve işçilere iyi ve organik tarım uygulamaları konusunda üniversiteler ile koordineli olarak ücretsiz ve uygulamalı eğitimler vermekteyiz.

Sosyal Sorumluluk Hizmetleri

Ülkemizin gelişimi ve iyi tarım uygulamalarının yaygınlaşması amacıyla; çiftçi ve işçi eğitim merkezi, konuk evi, öğrenci bursları, sözleşmeli çiftçilik gibi sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktayız.

Sivil Toplum Hizmetleri

Firmamızın da kurucusu olan Mahmut Nuri Gündoğdu'nun önderliğinde kurulan HASMEYBİR ve HASSİAD isimli sivil toplum örgütleriyle çiftçilerimizi ve iş adamlarımızı tek bir çatı altında toplamaktayız.