Please wait while the page is being translated...

Onitaş Lojistik & Taşımacılık

Uluslararası lojistik ve taşımacılık hizmetlerinde lider...

Onitaş Lojistik, uluslararası karayolu-denizyolu taşımacılığı ve dağıtım hizmetlerini çağdaş anlayışla tüm dünya ülkelerine profesyonelce sunan kurumsal bir taşımacılık firmasıdır.

Onitaş Lojistik

Onitaş Lojistik, 13 Mayıs 1983 tarihinde Mahmut Nuri Gündoğdu tarafından kurulmuş olup, 30 yıldır karayolu veya denizyolu aracılığıyla tüm dünyaya uluslararası fuar ve proje taşımacılığı hizmeti vermektedir.

30. yılında misyonuna sağlıklı ve organik meyve sebze yetiştiriciliğini de ekleyen Onitaş Lojistik, uluslararası platformda meyve-sebze lojistiği alanında büyük aşamalar kaydederek, sektörün öncü firmalarından birisi olmayı başarmıştır.

Onitaş Lojistik olarak; işimizde garantili çalışmak, titizlik ve takip en önemli amacımız olup, yüksek deneyim ve tecrübeleri ile çalışanlarımız verilen hizmetleri bilinçli olarak sonuçlandırmaktadır.

Onitaş Lojistik, birçok ülkeye ihracat, ithalat, transit, komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Uluslararası forwarding sektöründe faaliyetlerini başarı ile sürdürmekte ve sürekli gelişime açık yapısı ile kısa sürede göz ardı edilemez aşamalar kaydetmektedir.

Onitaş Lojistik, taşımacılık ve proje hizmetlerinin yanısıra, Türkiye'den tüm ülkelere ve tüm ülkelerden Türkiye'ye fuar, sergi, tanıtım, stand, sempozyum, kongre, festival, spor yarışmaları, müzikovizyon vb. faaliyetler için taşıma, gümrükleme ve handling hizmetleri de vermektedir.

Uluslararası Freight Forwarder olmanın gereklerini ve koşullarını aynı zamanda kendi alanında öncü ve örnek olmayı hedefleri arasında tutan Onitaş Lojistik, taşımacılık ve lojistik faaliyetlerinde ürün ve malzemelerin doğru yerde, doğru zamanda, doğru miktarda, en yüksek kalitede, en güvenli biçimde, en uygun maliyetlerle bulundurulmasını sağlamakla yükümlü olduğunun bilincindedir.

Lojistik & Taşımacılık

Onitaş Lojistik firmamızla 30 yıldır tüm dünyaya uluslararası fuar ve proje taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Soğuk Hava Deposu

1250 m² kapalı alanda kurulu 1500 ton kapasiteli soğuk hava depomuzla paketleme ve depolama hizmeti vermekteyiz.

Meyve Yetiştiriciliği

70 dekarlık meyve bahçemiz ile çeşitli meyveleri iyi tarım uygulamaları kapsamında organik olarak yetiştirmekteyiz.

Klasik & Modern Seracılık

Toplam 250 bin m²'lik alana inşa etmiş olduğumuz klasik ve modern seralarımızda iyi tarım uygulamaları yapmaktayız.

Sosyal Sorumluluk

Çiftçi eğitim merkezi, konuk evi, öğrenci bursları, sözleşmeli çiftçilik gibi sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktayız.

Sivil Toplum Hizmetleri

HASMEYBİR ve HASSİAD isimli sivil toplum örgütleriyle çiftçilerimizi ve iş adamlarımızı bir çatı altında toplamaktayız.